Články - Finance

ODKRYTÍ ZÁHADY ZVANÉ HYPOTÉKA

Hypotéka je jednou z řady možností, jak realizovat financování nákupu nemovitosti. Pokud se rozhodnete tento způsob využít, je dobré se připravit na veškeré záludnosti již předem.

Více zde
REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

Připravte se na veškeré záludnosti refinancování hypotéky již předem. O co tedy přesně poskytovatelům hypoték jde? To se dozvíte v tomto článku.

Více zde
PRACOVNÍ NESCHOPNOST (PN)

Pojištění pracovní neschopnosti, označována taktéž jako pojištění denní dávky v případě pracovní neschopnosti či pojištění ušlého výdělku, zajišťuje pojištěnému výplatu sjednané denní dávky po dobu pracovní neschopnosti.

Více zde
HYPOTÉKA PRO PODNIKATELE

Podnikáte a rádi byste zažádali o úvěr? Obáváte se ale, zda právě to vaše daňové přiznání bude pro banku dostačující, jelikož se jako podnikatel snažíte své příjmy efektivně optimalizovat?

Více zde
OFFSETOVÁ HYPOTÉKA

Offsetová neboli pružná hypotéka je vhodná zejména pro ty bonitní klienty, kteří si rádi svou finanční rezervu nechávají volně k dispozici, aby ji mohli kdykoliv využít například v případě nečekané životní situace nebo pro vhodnou investici.

Více zde
VARIABILNÍ HYPOTÉKA

Variabilní hypotéka neboli hypotéka s floatovou sazbou, je vhodná zejména pro ty klienty, kteří disponují dostatečnou finanční rezervou a vyššími příjmy, které by je v případě výkyvů splátek směrem nahoru dostatečně zabezpečily a neohrozilo by je tak existenční riziko. Tent...

Více zde
AMERICKÁ HYPOTÉKA

Pokud tedy potřebujete získat finanční prostředky aniž byste museli dokládat účel jejich využití, vlastníte nemovitost, kterou jste ochotni dát bankovní instituci do zástavy a nechcete si sjednat klasický úvěr s vyšší úrokovou sazbou, pak je americká hypotéka právě pro Vás.

Více zde
KONTOKORENTNÍ HYPOTÉKA

Chcete mít pohotovou finanční rezervu kdykoli po ruce? Potřebujete pro své obchodování, investice či nákup investiční nemovitosti otevřený úvěrový rámec s vyšším limitem a nižším úrokem? Pak zpozorněte, existuje totiž jedinečný produkt splňující tyto potřeby – kontokorentní hy...

Více zde
ŽÁDÁME O ÚVĚR

Budete financovat nákup nemovitosti prostřednictvím úvěru? Věříte, že získáte úvěr rychle a bez potíží? V dnešní době si můžete sjednat půjčku téměř na každém kroku. Proto můžete nabýt klamného dojmu, že stejně jednoduché bude také sjednání úvěru na nákup nemovitosti. V tomto ...

Více zde
0návštěv za poslední měsíc