Chraňte své mazlíčky i svou peněženku

Ilustrační obrázek

Pojištění nechrání jen lidské zdraví, pojistit můžete také své čtyřnohé miláčky. Pojistka pokryje léčebné výlohy u veterináře, které se mohou vyšplhat až do statisíců. Za sjednanou měsíční částku zajistíte vašemu mazlíčkovi maximální péči a ochranu. V dnešní době, kdy ceny veterinární péče stále rostou, se tato pojistka vyplatí každému majiteli psa nebo kočky. Z pojištění veterinární péče bude hrazeno vyšetření, anestezie, hospitalizace, veškeré potřebné chirurgické zákroky, lze také například hradit náhradní ubytování v hotelu pro zvířata nebo náhradní chovatelská péče v případě hospitalizace majitele pejska nebo kočičky. Pojištění je určeno většinou pouze pro zvířata, jenž nebyla do doby sjednání nikdy operována a nemají žádné déle trvající zdravotní problémy.

Pojištění se skládá z pojištění veterinární léčby, pojištění odpovědnosti za škodu a doplňkového pojištění úhynu nebo utracení zvířete. Cena se odvíjí od stáří zvířete (pojistit lze kočky i psy od 3 měsíců věku do nepřekročení 8 let věku), od jeho zdravotního stavu, váhové kategorie či jaké maximální plnění a které doplňkové služby zvolíte. Co musí zvíře splňovat se liší podle podmínek konkrétní pojišťovny.

Pokud vozíte svého mazlíčka sebou na dovolenou do zahraničí, zvažte sjednání cestovního pojištění. Veterinární péče v zahraničí nebývá levná.Jestliže máte zájem o pojištění vašeho mazlíčka, doporučujeme Vám obrátit se na našeho pojišťovacího specialistu, který vám pomůže sestavit pojištění na míru.

Povinné informace o zprostředkovateli získáte zde.

Chcete se dozvědět více o rizicích pojistných smluv?
Stáhněte si náš e-book Pojištění

Ilustrační obrázek

E-book Pojištění

aneb Bezpečí nevzniká náhodou

Zjistit více 
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
0návštěv za poslední měsíc