Oddlužení nemovitosti


​​​​​​​Oddlužení nemovitosti

Ilustrační obrázek

Máte-li dluhy a potřebujte své závazky splatit, rozhodně není řešením jít cestou nedobrovolných exekucí. Ideálním řešením a taky jednou z posledních možností, jak svou nemovitost prodat za cenu blížící se ceně tržní, je oddlužení vaši nemovitosti.

Pokud dojde k nedobrovolné dražbě, počítejte s tím, že se vaše nemovitost draží za 70 % odhadní ceny, přičemž v případě, že se v prvním kole neprodá, dražba se opakuje. V následujícím kole však už pouze za 50 % odhadní ceny. A tím to rozhodně nekončí. K tomuto je nutno ještě připočíst všechny exekutorské poplatky, které činí 10 %. Z tohoto jasně vyplývá, že je nutno nedobrovolné dražbě předcházet a řešit svou situaci právě oddlužením nemovitosti, kterým se APLU rovněž aktivně zabývá a je připravena svým klientům s tímto pomoci.

Naši APLU specialisté jsou odborníci ve svém oboru, kteří spolupracují s renomovanými advokátními kancelářemi, s jejichž pomocí mohou společně s vámi jednat s úřady, exekutory i věřiteli. Taktéž můžeme vaši nemovitost vykoupit a v případě zájmu se dohodnout o zpětném odkupu této nemovitosti, dokud se vaše finanční situace nezlepší. Do té doby můžete v této nemovitosti bydlet jako nájemce.


Jak takové oddlužení s APLU probíhá?

  • Po vyplnění níže uvedeného formuláře vás zkontaktuje specialista naší společnosti, který zjistí základní potřebné informace.
  • Společně s ním vyberete první možný termín prohlídky a kontaktní schůzky.
  • Další schůzka je za účasti advokáta, se kterým společně navrhneme možnosti řešení vaší situace.
  • Následuje příprava veškerých podkladů a právního zastoupení, přičemž se zkontaktujeme s vašimi věřiteli a zajistíme bezpečný průběh oddlužení.

Napište nám více o vaší nemovitosti


Ovládací prvek Obrázek


​​​​​​​

0návštěv za poslední měsíc