​Tajemství rentiéra

Představte si, že by vám každý měsíc přitekly na účet desetitisíce z vašich investic. Nemuseli byste chodit do práce a mohli věnovat svůj čas rodině a oblíbeným aktivitám. Zní to krásně? S promyšleným plánem a strategií se váš sen může stát skutečností.

Ilustrační obrázek

Potřebujete zkrátka rozumně investovat a vytvořit pasivní příjem. Najít správnou investiční příležitost ale nebývá jednoduché. Zvláště pokud se v této oblasti příliš neorientujete.

Dobrá rada je v tomto případě nad zlato. Přijďte se poradit s našimi APLU specialisty. Pomohou vám najít lukrativní investiční příležitosti a vytvořit majetek, díky kterému finanční svobody určitě dosáhnete.

Provedeme analýzu finančních cílů a společnými silami zjistíme, kolik peněz budete pro svou finanční svobodu potřebovat. Poté přijde na řadu vypracování investiční strategie.


Stát se rentiérem znamená především finanční svobodu!

Pod pojmem finanční svoboda si mnoho lidí může představit téměř cokoli. Přesto se jedná o výraz, který má svou vlastní charakteristiku i vysvětlení. Trvalé finanční svobody a nezávislosti však nelze dosáhnout spořením z vaší zaměstnanecké mzdy, nýbrž vhodně zvolenou investiční příležitostí s přesným zacílením. V každé takové příležitosti je nutné hledat možnosti, jak ji využít co nejlépe ve svůj prospěch, nebo naopak abyste svými činy byli prospěšní svému okolí.Ilustrační obrázek

Základním předpokladem úspěchu každého investora je vytvoření si takového majetku, který mu následně pomůže dosáhnout žádané úrovně finanční svobody. Tento předpoklad však vychází z přesné analýzy určeného cíle, a tedy, kolik finančních prostředků bude investor pro svou finanční svobodu potřebovat. 

Chcete se stát rentiérem? Napište nám!

Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
0návštěv za poslední měsíc