Specialista na foto & video​​​​​​​


Nepodceňujte kvalitu fotografie

Ilustrační obrázek

Služby specialisty na foto a video prohlídky, jsou zpravidla součástí služeb spojených s prodejem nemovitostí.

Aby se Vaše nabídka prodeje nemovitosti stala lákavou a odlišnou od nabídek ostatních, je nutné pořídit opravdu kvalitní fotografie! Zpracováním perfektní prezentace své nemovitosti a vložením na realitní servery, učiníte hotové zázraky!
​​​​​​​

Kontaktovat

Jsme připraveni udělat vše pro to, abychom splnili Vaše očekávání!

Z praxe můžeme říci, že fotografie provedené nekvalitním fotoaparátem nebo mobilním telefonem nepatří k těm, které by potenciální kupce v široké nabídce zaujali. Berte v úvahu, že pouze širokoúhlé fotografie s dobrými světelnými podmínkami zajistí celistvý a reálný pohled na celou místnost včetně jejího vybavení. Nedochází tak k děleným či „useknutým“ částem pohledu u jednotlivých místností, kdy je zájemci znemožněn pohled na opačnou stranu místnosti apod.


VIDEO

Myslete na to, že u každé inzerce nemovitostí platí dvojnásob, že inzerát musí zájemce opravdu zaujmout, aby věnoval svůj čas osobní prohlídce. V našich nejexkluzivnějších realitních inzerátech foto a video prohlídka nikdy nechybí.


Jaké jsou výhody video prohlídky?

Prodáte rychleji

Díky video prohlídce budete před konkurencí o krok napřed. Zaujmete více zájemců a rychleji prodáte.

Ušetříte čas

Video prohlídka často ušetří čas jak prodejci, tak kupci. Podle fotografií a textů většina lidí nedokáže přesně odhadnout, jestli pro ně bude ve skutečnosti nemovitost zajímavá. Během prohlídky poté zjistí, že nesplňuje jejich požadavky a očekávání. To ve výsledku znamená zbytečnou časovou ztrátu, které se dá snadno přejít.

Video prohlídka zprostředkuje podobné zážitky jako při osobní návštěvě a je dostupná kdykoliv a kdekoliv.

Rozšíříte možnosti inzerce

Svou inzerci můžete umístit na video server YouTube nebo na sociální sítě jako je třeba Facebook nebo Twitter.

Vyvoláte emoce

Nejúspěšnější prodejci vědí, že neprodává pouze samotný produkt. Nejsilnějším prodejním nástrojem jsou především emoce. I Vy prodáváte teplo domova a rodinné štěstí. Video je natolik realistické, že tuto emoci dokáže zprostředkovat.Co vám nabídne APLU specialista na foto a video prezentace?

  • Simulaci procházení zájemce nemovitostí. Díky využití kamerového stabilizátoru vytváříme efekt proplouvání kamery celou nemovitostí. Jedná se o velice atraktivní záběry. Díky této metodě natáčení si může divák udělat představu o dispozici nemovitosti i to, jak na sebe navazují jednotlivé prostory.

  • Informativní titulky vložené přímo do video prohlídky. Je jedno, zda se jedná pouze o základní údaje o nemovitosti na začátku video prohlídky nebo více titulků o jednotlivých částech nemovitosti. V titulcích může být uvedena dispozice nemovitosti, užitná plocha a další potřebné údaje. Nelimitujeme Vás počtem titulků, znaků ani slov.

Díky simulaci procházení nemovitostí si divák může udělat představu o tom, jak je dispozičně řešená.

  • Bez hudby se atraktivní video prohlídka nemovitosti neobejde. Výběr správného hudebního podkresu je stejně náročný jako pořízení záběrů. Vždy se snažíme vybrat takovou hudbu, která koresponduje s danou nemovitostí. Vybíráme pouze takovou hudbu, která má licenci na použití pro komerční účely.

  • Video prohlídku natočíme, natočený materiál sestříháme, přidáme hudbu, titulky, logo a kontakty. Video prohlídky zpracujeme ve Full HD rozlišení a ve formátu vhodném pro online distribuci. Samozřejmostí jsou verze vhodné pro realitní servery, takže nebude problém s nahráním video prohlídky přímo k inzerátům.

  • K natáčení je využit kamerový stativ a kromě celkových záběrů na jednotlivé místnosti lze natočit detailní záběry zajímavých prvků nemovitosti. Může se jednat o zajímavý nábytek, detaily ručně zpracovaného zábradlí, štukové výzdoby na stěnách, detail luxusních obkladů apod.  Názorná ukázka celkového propojení jednotlivých místností nemovitosti s detailními záběry na vybrané prvky vyzdvihne originalitu prezentace.
  • K dokreslení celkové atmosféry nemovitosti často přistupujeme i k natočení nejbližšího okolí nemovitosti. O hodnotě nemovitosti rozhoduje i lokalita, ve které se nachází. Je příhodné tedy zachytit ve video prohlídce také okolí nemovitosti.


Obrátit se můžete také na naše další specialisty

Ilustrační obrázek

Investiční specialista

Investiční příležitosti pro Vás

Zjistit více
Ilustrační obrázek

Realitní makléř

Připraveným štěstí přeje

Zjistit více
Ilustrační obrázek

Hypoteční specialista

Hypotéka na míru

Zjistit více
Ilustrační obrázek

Pojišťovací specialista

Vsaďte na jistoty

Zjistit více
Ilustrační obrázek

Homestaging specialista

Nechte svou nemovitost zazářit

Zjistit více
Ilustrační obrázek

Stavební technik

Inspekce nemovitosti

Zjistit více
Ilustrační obrázek

Právní oddělení

Maximální ochrana a bezpečí

Zjistit více
Ilustrační obrázek

Specialista na nákup nemovitosti

Neplaťte víc než musíte

Zjistit více


Zaujali jsme Vás? Napište nám!

Ovládací prvek Obrázek0návštěv za poslední měsíc