Ilustrační obrázek

Z čeho pramení název „APLU“


Kořeny názvu “APLU” sahají až do dob Etrusků, kteří takto nazývali Apollóna, boha slunce, v širším pojetí však také boha světla, jasného rozumu a moudrosti. Mezi známé Apollónovi symboly patří vlci, vavřínový věnec a trojnožka, která je symbolem prorocké síly.

Jsme přesvědčeni, že těmito silnými atributy vládneme i my. Rozhodli jsme se jméno APLU převzít a pokračovat v Apollónově poslání. Jsme odhodlaní bojovat s nástrahami dnešního trhu společně s vámi.

Světlo pro nás znamená směr a cestu, kterou našim klientům ukazujeme především v řešení jednotlivých případů.Trojúhelník a jeho tři strany naopak představují Apollónovu trojnožku a členění našich divizí. Stejně tak se s ním setkáte všude tam, kde se investuje a to ve ztvárnění investičního „magického trojúhelníku“ mnoha podob.Ilustrační obrázek

O nás

Mateřská společnost APLU s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, která se od roku 2000 zabývá financováním a investičními možnostmi. V roce 2016 došlo k rozšíření „mateřinky“ o tři samostatné divize, které rázem rozšířily firemní portfolio o další segmenty, jako jsou reality (APLU reality s.r.o.), finance & investice (APLU investment s.r.o.) a energie (APLU energy s.r.o.). S rokem 2016 APLU s.r.o. vstupuje na trh tedy jako volné holdingové uskupení.

APLU s.r.o. se vyznačuje především férovým jednáním vůči svým zákazníkům, což spolehlivě dokazuje svou win-win strategií. Rovněž dbá na vysokou úroveň seriózního jednání a kvalitu poskytovaných služeb.

Otevírá svým klientům cestu k jedinečným příležitostem i řešením. Svým prvotřídním servisem nabízí řadu způsobů, jakým mohou lidé zpeněžit své nevyužité šance, ale i majetky.

„Potřesení rukou má pro nás stejnou hodnotu,
jako podepsání právně závazného obchodního dokumentu”

Naše portfolio

Díky našemu strategicky sestavenému porfoliu, se v ČR řadíme mezi opravdu silné hráče s plánem expandovat ještě dál.
Napříč všemi divizemi nabízíme unikátní a komplexní služby, se kterými se v takovém pojetí běžně nesetkáte.

Ilustrační obrázek

Reality

Divize zaměřena na více sekcí, přičemž na každé z nich pracuje několik kvalifikovaných specialistů zajišťujících klientům komplexní servis. Soustřeďuje se nejen na standardní reality, ale i na lesy a polnosti, komerční objekty a investiční nemovitosti.

Ilustrační obrázek

Finance

Ruku v ruce s realitami jdou jednoznačně i finance. I na tohle jsme mysleli, a tak v našich řadách nechybí ani zkušený tým finančních expertů, kteří se o naše zákazníky s úsměvem na rtech náležitě postarají. Nabízíme celou řadu finančních produktů, jako jsou úvěry, hypotéky, různé typy pojištění a mnoho dalšího.

Ilustrační obrázek

Investice

Cílí především na edukaci klientů v této branži, společně s nabídkou na realizaci investičních příležitostí, odborné poradenství v investičních postupech pro zvýšení „pasivních příjmů“ a životního standardu klientů.

Ilustrační obrázek

Energie

Divize se specializuje na zajišťování energií v propojení s realitní divizí, jako jsou přepisy energií a dodávky médií. Velký důraz však klade na investiční příležitosti v oblasti energetiky, což zahrnuje zejména investice do energetického průmyslu, elektráren a dalších.

„Nechceme být největší, ​​​​​​​chceme být nejlepší" 

Jaká je naše filozofie?


Cílem naší společnosti je především zvýšit finanční gramotnost a povědomí všech, kteří dnes a denně procházejí různými životními událostmi.

Hodláme zvrátit negativní povědomí lidí o nečistých praktikách realitních kanceláří a finančních makléřů opakem, tedy našimi reálnými skutky.

Přistupujeme ke všem našim klientům a jejich příběhům s citem, úctou, lidským pochopením a snahou najít nejlepší možné řešení pro danou situaci, ve které se zrovna nacházejí.

Naší hnací sílou je radost, když můžeme poradit těm, kteří mají zájem dozvědět se více o nových možnostech nebo podat pomocnou ruku lidem, kteří se z různých důvodů ocitli v těžkých životních situacích. Poradenství je proto dalším stavebním kamenem naší společnosti APLU.


Ve spojení s Apollónem, jakožto prorokem, i my dokážeme předpovídat a plánovat situace budoucí v životě klientů s ohledem na jejich finanční stabilitu.


„Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas.
Záleží na tom, co děláte den za dnem”
 ​​​​​​​

Naše priority

Ilustrační obrázek

Dbáme na serióznost a kvalitu všech našich služeb, které poskytujeme. Budujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře a komunikaci.

Ilustrační obrázek

Zlepšujeme kvalitu života našich klientů tím, že je učíme, jak nakládat s vlastními penězi efektivně. Dovolte penězům, aby pracovaly pro vás, nikoliv vy pro ně.

Ilustrační obrázek

Nabízíme vhodná řešení v časech dobrých i zlých – máte-li výnosy, postaráme se o to, abyste je zhodnotili dobrou investicí. Máte-li finanční potíže, pomůžeme vám se z nich dostat.

Ilustrační obrázek

Chceme být jistotou a bezpečím našim klientům. Zpětnou vazbou naší dobře odvedené práce je fakt, že si nás klienti sami vyhledávají.

​​​​​​​„Každý den nastává okamžik, kdy se musíme rozhodnout mezi tím,
​​​​​​​co je snadné a co je správné"
​​​​​​​​​​​​​​

Potřebujete pomoci? Nebo se nás chcete na něco zeptat?
Kontaktujte nás a my se vám co nejdříve ozveme.


Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
0návštěv za poslední měsíc