Ilustrační obrázek

Andrej Karafa 
Dolní Lutyně

Poděkování firmě APLU a jmenovitě panu Ivo Chowaniokovi za profesionální přístup a perfektní servis jeho služeb. Firma APLU mi pomáhala realizovat koupi domu formou poradenství a realizaci hypotečního úvěru. Dále zajišťování nebytových prostor pro podnikání a dlouholetou spolupráci při financování projektů naší firmy. Velký přehled, spousta zkušeností a dnes vzácná ochota kdykoli pomoci, konzultovat, poradit, a hlavně zrealizovat projekty, které již potřebují znalost problematiky a zkušenosti profesionálů. Všem zájemcům mohu jen doporučit a garantovat, že vaše investice budou ve správných rukou.

Ilustrační obrázek

Ing. Zbyhněv Olszar
Bystřice

Tímto chci poděkovat firmě APLU a zároveň vysoce ocenit profesionální přístup, zvláště pak pana Chowanioka, při řešení problematiky oddlužení nemovitosti ohrožené exekucí. Oceňuji zejména komplexní přístup při stanovení a následné realizaci optimálního postupu, a to jak z hlediska aktivního vstupu při vyjednávání s protistranou, tak i z hlediska provedení všech nezbytných úkonů a jejich právního ošetření, včetně výběru vhodného způsobu profinancování celé operace.

 

Ilustrační obrázek

Bc. Tomáš Brodský, Budišov

U společnosti APLU s.r.o. jsem hledal pomoc týkající se pořízení investičního bytu a získání informací o investičním zlatě. Zajímaly mě možnosti a hlavně způsob, jak tento plán co nejefektivněji zrealizovat. Co se samotného zlata týče, společnost umožňuje nákup prostřednictvím e-shopu, takže jednodušší už to ani být nemůže. K investičním bytům mi nabídli mnoho cest. Jsou schopni velice rychle najít ideální byt v určené cenové kategorii, pomohou s jednáním i s administrativou. Mě se však více líbila možnost dražby bytu. Pomohli mi najít velký byt v určené lokaci s velice nízkou odhadní cenou. Dostal jsem přesné instrukce, jak se do dražby zaregistrovat a jaké úkony vykonat, abych se mohl zúčastnit. Mimo jiné jsem také obdržel informace o odhadní ceně rekonstrukce, o daních apod. Poté, co se mi byt podařilo vydražit, mi se vším pomohli, přesně jak slíbili. Musím uznat, že jsem se s tak odborným přístupem ještě nesetkal. Výborná spolupráce a těším se na její pokračování. 
 

Ilustrační obrázek

Iveta Sikorová

Tímto doporučuji firmu APLU. Speciálně p. Ivo Chowanioka, který mi pomohl vyřídit hypotéku a postaral se o všechny náležitosti související s koupí bytu v krásné vesničce v horách. Jednání s ním bylo příjemné a srozumitelné, za což mu děkuji.

 

Ilustrační obrázek

Jozef Sroka

Prostudoval jsem zaslané e-booky a mohu říct, že jsem z nich načerpal mnoho nových informací a prohloubil jsem své dosavadní znalosti. E-booky jsou psané přirozeně poutavým stylem, s odkazem na běžné věci z každodenního života, které jsou propojeny s aspekty úspěšného prodeje a nákupu nemovitostí, úspěšných investic. Doporučení jsou logická a pro čtenáře snadno pochopitelná a přijatelná. Shrnutím důležitých informací v taháku na konci e-booku o investicích dosahujete efektu komplexnosti a přehlednosti. Pojištění mě také zaujalo a čtení ve mně vzbudilo zájem dozvědět se z této oblasti víc. Jelikož mým záměrem je v blízké budoucnosti stavět rodinný dům, ocenil jsem i vynikající přehled důležitých informací o hypotékách, které jak píšete v názvu, vám v bance neřeknou. Líbí se mi propojení významného textu s přímým odkazem na webové stránky APLU, taktéž praktické překliknutí z obsahu na jednotlivé body k tématům. Počet a rozvržení obrázků, jejich kvalita a tématika jsou vynikající.

Ilustrační obrázek

Václav Altera

Spolupráce s firmou APLU pro nás byla obrovským přínosem. Provedli nás celým procesem od výběru domu, až po vyjednávání podmínek smlouvy. I když se délka výběru nemovitosti protáhla na několik měsíců, protože vždycky byly ze strany APLU nějaké připomínky k námi vybranému domu, vyplatilo se čekat. Zajistili financování koupě a rozsáhlé rekonstrukce hypotékou. Vymysleli projekt na získání dotací Zelená úsporám a kotlíkové dotace. Také nám pomohli při zajištění dotací v celkové výši 1 120 000 Kč. Zároveň byli nápomocní s výběrem stavebních firem, které odvedly rychlou a kvalitní práci. Proto doporučujeme.

 

Ilustrační obrázek

Filip Bačík

Rád bych se zmínil o společnosti APLU v závislosti na odborné poradenské a realitní službě, kterou nabízí. V předloňském roce jsme pořizovali rodinný dům přes jednu renomovanou společnost, kde v jejím zastoupení figurovaly právnické osoby, a i přes relativně zdárný vývoj celé kauzy se nám občas nezdál způsob, jakým jsme byli připravováni na ujednání konečné kupní smlouvy a následné financování. Proto jsme si jako prostředníka v této věci přizvali společnost APLU, jmenovitě p. Chowanioka. Následkem této spolupráce se sice o nějaký čas protáhla veškerá komunikace a v podstatě i koupě domu, ale ničeho nelitujeme. Jelikož se nám díky APLU podařilo dokonce snížit jak cenu rodinného domu, tak i budoucí hypotéky.

Ilustrační obrázek

Mgr. Anna Górecka

Velmi doporučujeme společnost APLU. Speciálně nás těší spolupráce s panem Chowaniokem. Je velmi oddaný své práci, trpělivě odpovídal na všechny naše dotazy, vždy byl připraven nám věnovat svůj čas. Zná dokonale trh s nemovitostmi i problematiku hypotečních úvěrů. Velice mu záleží na spokojenosti zákazníků. Je dobrým vyjednavačem a snažil se pro nás získat nejlepší cenu. Upozorňoval na výhody a nevýhody. Za nás velmi profesionální a důvěryhodný přístup! 

0návštěv za poslední měsíc