Pojistka, která myslí na vše

Ilustrační obrázek

Nikdo z nás nedokáže předem odhadnout, jaké překážky nám život postaví do cesty. Na nemoc či dokonce smrt většina z nás raději ani nepomyslí. Pokud ale chcete žít zodpovědně, nezbytností je sjednání kvalitního pojištění pro případ úrazu, nemoci či smrti. Jen tak budete moci v takových případech zachovat životní úroveň vaší rodiny a zaplatit potřebnou léčbu a léky. Některé typy pojištění lze za určitých podmínek daňově odečíst (pojistník musí být i pojištěným, délka pojištění min. 5 let, sjednaná do alespoň 60 let pojištěného, krýt riziko smrti nebo dožití a musíte současně splnit podmínku minimální pojistné částky).

 

Příklady pojistného plnění:

 • V případě smrti pojištěného: výplata sjednané pojistné částky (optimální pojistná částka pro případ smrti by měla činit dvoj až pětinásobek ročního příjmu).
 • V případě pracovní neschopnosti nemoci nebo úrazem: výplata denního odškodného krát počet dnů pracovní neschopnosti.
 • V případě pobytu v nemocnici nemoci nebo úrazem: výplata denního odškodného za každý den pobytu v nemocnici.
 • V případě smrti následkem úrazu: výplata sjednané pojistné částky.
 • V případě trvalých následků úrazu s progresivním plněním: procentuální výplata z pojistné částky podle druhu a závažnosti úrazu.

  Životní pojištění

  Ilustrační obrázek

  Životní pojištění je vhodné pro každého, kdo chce zodpovědně chránit sebe i svou rodinu. Dobře zvolená pojistná rizika dle vašich potřeb zmírní negativní důsledky nečekaných událostí pro vás i vaše blízké. Pomůže překonat pokles příjmů, splácení úvěru nebo hypotéky.

  Úrazové pojištění

  Před úrazem vás nemůžeme ochránit. Správně nastavené úrazové pojištění zajistí, abyste si v případě úrazu zachovali svou životní úroveň, i když nebudete moci pracovat. Pojištění vám pomůže zaplatit nejen obvyklé výdaje, ale také náklady na léčbu a rehabilitaci.
  ​​​​​​​

  Nevíte si rady, na jaké pojistné částky a rizika se pojistit? Oslovte našeho pojišťovacího specialistu a máte po starostech.

  Úrazové pojištění lze uzavřít pro případ:

  • pracovní neschopnosti následkem úrazu,
  • kompenzace za pobyt v nemocnici
  • denní odškodné,
  • trvalé následky úrazu,
  • smrt následkem úrazu.

   Pojištění nezabrání škodám na zdraví, ale značně sníží finanční náklady, které následkem takových události mohou vzniknout.

   Chcete se dozvědět více o rizicích pojistných smluv?
   Stáhněte si náš e-book Pojištění

   Ilustrační obrázek

   E-book Pojištění

   aneb Bezpečí nevzniká náhodou

   Zjistit více

   V případě zájmu o životní nebo úrazové pojištění vyplňte kontaktní formulář.

   Ovládací prvek Obrázek
   Ovládací prvek Obrázek
   Ovládací prvek Obrázek
   Ovládací prvek Obrázek
   0návštěv za poslední měsíc