Poradenství v energetice

Spolupracovat s APLU se vyplatí. Šetříme vaše náklady na energie a dokážeme vám ročně ušetřit až tisíce korun.

Ilustrační obrázek

Poradenství v oblasti energií poskytujeme nejen domácnostem, ale i firmám a obcím. Základem je podrobná analýza, díky které vám snížíme náklady na elektrickou energii, vytápění a plyn.

Naším posláním je vzdělávat a informovat. Jsme tady pro vás, když potřebujete poradit s optimalizací nákladů, nebo když řešíte jiné otázky z tohoto oboru. Na každou oblast máme v APLU týmu specialistů, který vyřeší vaši situaci.

S čím vám pomůžeme?

 • Zajistíme změnu dodavatele médií.
 • Vybereme optimální distribuční sazby.
 • Nastavíme správně jističe před elektroměrem.
 • Snížíme vaše náklady a zajistíme úspory.
 • Energetický audit.
 • PENB (průkaz energetické náročnosti budov).
 • Předvedeme možnosti obnovitelných zdrojů.
 • Vysvětlíme legislativní předpisy.

  Změna dodavatele

  Neztrácejte čas složitým hledáním nejvýhodnějšího dodavatele energií a nesedněte na lep podvodníkům. Zdánlivé výhodné ceny bývají často vykoupeny nevýhodnými podmínkami. Místo úspor vás tak mohou čekat starosti a hledání cesty, jak od drahé a nevýhodné smlouvy odstoupit.                                      

  V APLU spolupracujeme s prověřenými dodavateli, kteří poskytují kvalitní služby. S ohledem na vaše potřeby vybereme nejvhodnějšího dodavatele energií. Vyjednáme pro vás o poznání lepší ceny, než byste dokázali získat sami jako jednotlivci.

  Jsme připraveni také na velkoodběratele. Zajistíme vám individuální cenovou nabídku pro odběr elektřiny i plynu.

  Sjednejte si s námi schůzku a začněte šetřit co nejdříve.

  Distribuční sazby

  Distribuční sazba říká, kolik zaplatíte za dodávky elektrické energie a za jakých podmínek. Sazby se liší podle typu odběratele a způsobu využití elektřiny.

  Pokud chcete ušetřit, měli byste znát tyto tarify:
  ​​​​​​​

  Vysoký tarif (VT) – je poskytovaný v době nejvyššího odběru elektrické rozvodné sítě, jeho cena je vyšší.

  Nízký tarif (NT) – je poskytovaný v době nejnižšího odběru, jeho cena je výrazně nižší. Využitím nízkého tarifu tedy šetříte vaši peněženku.


  Správné seřízení jističe

  Ilustrační obrázek

  Víte, že správným seřízením jističe ušetříte nemalé finance? Jistič chrání každé odběrné místo a dokáže odpojit dodávku elektřiny. To ale není vše. Málokdo ví, že hodnota jističe ovlivňuje celkovou cenu elektřiny. Pokud je jistič příliš slabý, může se vypínat. Pokud je příliš silný, zvyšuje odběr elektřiny.

  Chcete šetřit vaši peněženku? Kontaktujte náš APLU tým. Vyšleme k vám technika, který vám se správným nastavením jističe pomůže.

  Úspora a optimalizace nákladů na energie

  Rádi se s vámi podělíme o naše dlouholeté zkušenosti v oblasti energetiky. Zakládáme si na přístupu WIN-WIN. Doporučíme vám pouze takové řešení, které vám přinese maximální užitek a sníží vaše náklady na minimum.  ​​​​​​​Energetický audit

  Ilustrační obrázek

  Zpracování energetické analýzy si vezme na starosti náš zkušený energetický auditor, zpracuje podrobnou analýzu s uvedením stavu budovy, úrovně využívání energií, celkového hospodaření a zhodnocením vlivu na životní prostředí. Připraví také návrh na opatření, díky kterým můžete ušetřit ročně tisíce korun.

  Kdy je zpracování auditu povinné?

  V některých případech zpracování auditu vyžaduje zákon. Týká se toto nařízení také vás? Přečtěte si, kdy povinnost energetického auditu ukládá zákon a kontaktujte náš APLU tým, rádi vám vypracování energetického auditu zajistíme.


  Kontaktujte nás!

  Ovládací prvek Obrázek
  Ovládací prvek Obrázek
  Ovládací prvek Obrázek
  Ovládací prvek Obrázek
  0návštěv za poslední měsíc