Kontokorentní hypotéka​​​​​​​


Kontokorentní hypotéka

Chcete mít pohotovou finanční rezervu kdykoli po ruce? Potřebujete pro své obchodování, investice či nákup investiční nemovitosti otevřený úvěrový rámec s vyšším limitem a nižším úrokem? Pak zpozorněte, existuje totiž jedinečný produkt splňující tyto potřeby – kontokorentní hypotéka!

Kontokorentní hypotéka je koncipována stejně jako kontokorent. Úvěrový rámec lze v době čerpání využívat opakovaně, dlužnou částku kdykoliv libovolně splácet, opětovně čerpat nebo ji doplatit celou.

Ilustrační obrázek

Tato hypotéka ale taktéž vyžaduje zástavu nemovitosti, přičemž Vám banka nabídne úvěrový rámec do výše 70 % hodnoty zastavované nemovitosti. Finanční prostředky lze účelově čerpat až do 8 milionů korun, zatímco u neúčelového úvěru je možné čerpání pouze do 5 milionů. V době čerpání platíte bance úroky z dlužné částky, kdy je úrok kontokorentu vázán na PRIBOR (tj. tržní úroková sazba vyhlašována Českou národní bankou). K této stanovené sazbě si pak banka ještě připočítává svou marži.

Po skončení čerpání bude nesplacený zůstatek převeden na klasickou hypotéku s fixní sazbou.

V případě, že Vás tento finanční produkt zajímá, máte konkrétní dotazy, na které byste rádi znali odpověď nebo si jednoduše chcete kontokorentní hypotéku sjednat, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo se obraťte na našeho hypotečního specialistu.

Koupě investičního bytu na pronájem

Koupě investičního bytu na pronájem

Přemýšlíte o tom, jak zhodnotit své finance a vybudovat zajímavý pasivní příjem? Investice do koupě nemovitosti je atraktivní možností, jak zbohatnout. Protože jde o dlouhodobou investici v řádu st...

CENA A HODNOTA JSOU DVĚ ROZDÍLNÉ VĚCI

CENA A HODNOTA JSOU DVĚ ROZDÍLNÉ VĚCI

Pokud peníze leží schované doma, ztrácí hodnotu rovnou dvakrát. Znehodnocuje je inflace, ale i ušlý zisk. Investování není určeno pouze pro nejbohatší, svoji trošku tady může utrhnout každý. Pak na...

ODKRYTÍ ZÁHADY ZVANÉ HYPOTÉKA

ODKRYTÍ ZÁHADY ZVANÉ HYPOTÉKA

Hypotéka je jednou z řady možností, jak realizovat financování nákupu nemovitosti. Pokud se rozhodnete tento způsob využít, je dobré se připravit na veškeré záludnosti již předem.

REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

Připravte se na veškeré záludnosti refinancování hypotéky již předem. O co tedy přesně poskytovatelům hypoték jde? To se dozvíte v tomto článku.

Potřebujete poradit? Napište nám!

0návštěv za poslední měsíc