Jak se stát spokojeným rentiérem?

Zkuste si představit stav, kdy se každé ráno probudíte, nemusíte jít do práce a přitom Vám na účet přistane tolik peněz, kolik potřebujete. Nevěříte?

Ilustrační obrázek

Převážná většina populace žije v domnění, že k tomu, aby se stal obyčejný člověk rentiérem, musí bezpodmínečně vydělávat obrovské množství peněz. To je ale velký omyl. Rentiéři jsou obvykle úplně obyčejní smrtelníci, kteří se dnes a denně pohybují v naší společnosti. Ničím významným se od nás neliší – bydlí ve stejných domech či bytech obdobně jako my, vlastní střední třídu automobilu a dokonce můžou mít i své zaměstnání tak jako my, jen s tím zásadním rozdílem, že pracují proto, že chtějí, nikoli proto, že musí.

Jestliže disponujete takovým množstvím peněz, které Vám dává možnost bezstarostně žít, již nemusíte řešit existenční otázky spojené s obavami, zda Vám vyjdou peníze na pokrytí měsíčních výdajů, na splátku hypotéky a zda už nemusíte rekapitulovat ani seznam věcí, které si nemůžete dovolit. Renta Vám přináší především možnost svobodné volby, což je to nejhodnotnější, co rentiéři nejvíce ocení.


S námi ušetříte svůj drahocenný čas, který můžete věnovat sami sobě a o vše potřebné se postaráme my!

V dnešní uspěchané a náročné době, která si vyžaduje to nejcennější – náš čas, je důležité, abychom s ním uměli patřičně nakládat. Jestliže patříte ke skupině lidí, co myslí na základní potřebu nás všech a tedy jak svůj život prožít nikoli jen přežít, nestát se otrokem vlastního bytí a nedělat vše na vlastní pěst, pak jste tady správně!

Nikdo z nás není všeuměl a měli byste si umět tuto skutečnost připustit. Jakmile ji přijmete za svou, zjistíte, že není nic jednoduššího, než přenechat své neodkladné záležitosti k řešení profesionálům, kteří se na danou oblast specializují a věnují se vybrané problematice dlouhodobě.

Samozřejmě se vždy můžete řídit heslem „udělej si sám“, vše potřebné si vyhledat na internetu a pustit se do realizace výzvy, kterou máte zrovna před sebou. Pokud je pro Vás ale čas skutečně drahou komoditou, jistě ho raději využijete jiným způsobem a daleko efektivněji.

Není nic jednoduššího, než přenechat své neodkladné záležitosti k řešení profesionálům.

Využijte toho, že se podrobně a do hloubky zabýváme investiční problematikou, máme dlouholeté zkušenosti vycházející z praxe a díky tomu dokážeme ve velmi krátkém čase rozpoznat investiční příležitosti včetně potenciálních rizik.


Tak na co ještě čekáte, čas nezastavuje… čas stále běží! Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a my se Vám ozveme zpět.

A jak to celé funguje, když se na nás obrátíte?


  • Vypracujeme finanční analýzu – náš APLU investiční specialista zmapuje společně s Vámi vaši aktuální finanční situaci
  • Připravíme finanční plán – budeme se pečlivě soustředit na přípravu správného plánu
  • Seznámíme Vás s návrhem rentiéra – podrobně Vám bude představen návrh rentiérského plánu ke společné diskusi
  • Budeme stále s Vámi – a pravidelně Vás informovat o dění ve světě financí. Budeme Vás chtít zase vidět při pravidelných osobních schůzkách, při kterých si provedeme vyhodnocení průběžných výsledků, včetně případných aktualizací rentiérského plánu.
  • Aktualizace k tomu prostě patří – naším cílem je vždy spokojený klient. Proto se budeme soustředit na to, aby váš rentiérský plán odpovídal vaší aktuální životní situaci. K tomu bude zapotřebí aktualizovat rovněž i vaší finanční mapu.
  • Gratulujeme, stáváte se rentiérem! Jste ve fázi, kdy spolehlivě dosahujete tolik očekávané finanční svobody a začínáte si užívat rentiérský život naplno.


Zaujala Vás možnost investování a máte zájem stát se rentiérem?​​​​​​​

Vyplňte kontaktní formulář a my Vás co nejdříve zkontaktujeme!


0návštěv za poslední měsíc