Ušetřete refinancováním úvěru

Při refinancování úvěru převádíte stávající úvěr do nové banky, která vám nabízí výhodnější podmínky, než máte sjednány u původního úvěru. Díky převedení k nové bance získáváte z pravidla lepší úrokovou sazbu a snížíte si tím měsíční splátku. Banky nabízejí stále výhodnější úvěry a přicházejí i s akčními nabídkami, ve kterých kladou důraz na velmi „zajímavé“ sazby. Pakliže máte úvěr, s jehož úrokem ani splátkou spokojeni nejste, vyplatí se tyto zajímavé nabídky bankovních institucí sledovat a nebát se využít jejich lepších podmínek, než jaké máte u své stávající banky.

S novou nabídkou však nezapomeňte pečlivě porovnat i celkovou výši nákladů úvěru (RPSN). Většina bank vám nabídne i možnost navýšení úvěru o neúčelovou část, peníze pak můžete použít na cokoliv.

Abyste mohli se svým úvěrem přejít do jiné banky, je potřeba mít dobrou platební morálku a doložit příjem. Banka bude požadovat doložení dvou průkazů totožnosti a smlouvu k stávajícímu úvěru.Chcete se dozvědět více o financování nemovitostí?
​​​​​​​Stáhněte si náš e-book Hypotéka

Ilustrační obrázek

E-book Hypotéka

aneb Co vám v bance neřeknou?

Zjistit více

V případě zájmu o refinancování úvěru vyplňte kontaktní formulář.

Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
0návštěv za poslední měsíc