Objevte kouzlo videa​​​​​​​


Objevte kouzlo videa

Když jedete na dovolenou a vybíráte hotel, co vás zaujme více? Prosté fotografie nebo video, které zachytí celý prostor hotelu, pokoje a také okolí? Většina z nás nejspíš odpoví, že video. Totéž platí u inzerce nemovitostí. Myslete na to, že inzerát musí zájemce opravdu zaujmout, aby věnoval svůj čas osobní prohlídce.

V těch nejexkluzivnějších realitních inzerátech video prohlídka nikdy nechybí.

Jaké jsou výhody video prohlídky?

Prodáte rychleji

Díky video prohlídce budete před konkurencí o krok napřed. Zaujmete více zájemců a rychleji prodáte.
​​​​​​​


Ušetříte čas

Ilustrační obrázek

Video prohlídka často ušetří čas jak prodejci, tak kupci. Podle fotografií a textů většina lidí nedokáže přesně odhadnout, jestli pro ně bude ve skutečnosti nemovitost zajímavá. Během prohlídky poté zjistí, že nesplňuje jejich požadavky a očekávání. To ve výsledku znamená zbytečnou časovou ztrátu, které se dá snadno přejít.

Video prohlídka zprostředkuje podobné zážitky jako při osobní návštěvě a je dostupná kdykoliv a kdekoliv.


​​​​​​​

Rozšíříte možnosti inzerce

Svou inzerci můžete umístit na video server YouTube nebo na sociální sítě, jako je třeba Facebook nebo Instagram.


Vyvoláte emoce

Nejúspěšnější prodejci vědí, že neprodává pouze samotný produkt. Prodávají především emoce. Coca Cola není jen limonáda. Je to přátelství a pocit štěstí. Nike není jen oblečení. Je to výzva zdolávat překážky. Vy také neprodáváte pouze nemovitost. Prodáváte teplo domova a rodinné štěstí. Video je natolik realistické, že tuto emoci dokáže zprostředkovat. Můžete jej podkreslit příjemnou hudbou nebo mluveným slovem, ve kterém popíšete nemovitost a její výhody

Neprodáváte pouze nemovitost. Prodáváte teplo domova a rodinné štěstí.

PŘÍPADOVÁ STUDIE  NÁKUP NOVÉHO DOMOVA

PŘÍPADOVÁ STUDIE  NÁKUP NOVÉHO DOMOVA

Věříte, že zvládnete nákup nemovitosti snadno sami? Proč platit za služby realitní kanceláři? Podobně uvažuje většina kupujících. Vybrat nemovitost na internetu, absolvovat prohlídku, dohodnout cen...

Jak se ponořit do nákupu domu a neztratit dech

Jak se ponořit do nákupu domu a neztratit dech

Koupě domu se může stát jedním z nejšťastnějších momentů života, ale může i pěkně potrápit. Dokážete udržet emoce na uzdě a považovat nákup domu za investiční transakci?

Potřebujete poradit? Napište nám!

Ovládací prvek Obrázek
0návštěv za poslední měsíc