Sestavte portfolio sobě na míru​​​​​​​

Investiční portfolio

Ilustrační obrázek


je součet všech vašich investičních nástrojů a má sloužit k dosažení cílů investora. Jeho konkrétní podoba závisí především na zmíněných investičních cílech, investičním horizontu, ale i vašem psychologickém profilu.

Jakých zásad je dobré se držet při jeho sestavování? Se sestavením investičního portfolia Vám pomůže investiční poradce, cíle však stanovujete Vy.

Při plánování neváhejte stanovit jasný cíl. Je jím finanční svoboda? Zapište si tento cíl, přemýšlejte o tom, jak takový stav vypadá, ale reálně. Nenechte se strhnout obrazy z filmů. Finanční svoboda nemusí být zrovna život v paláci. Jde o stav, kdy k Vám proudí dostatek prostředků na život, ve kterém se cítíte pohodlně. Finanční svoboda může vést k získání času k plnění vlastních snů a přání, ke spokojenému životu.

Čím více peněz vyděláte, tím více můžete investovat. A tím vyšší zisk z investice dostanete. Neusněte na vavřínech, investování může přinést tím více, čím více správně vložíte.

Investicí naplňujete své cíle do budoucna. Vytrvejte, neboť investováním pracujete na své vysněné budoucnosti.

Staňte se rentiérem a žijte život s investicí, která Vás baví!

Přijďte se poradit, jak ze svých úspor vytěžit maximum.
Rádi se o vaši investici postaráme.

PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ A UPOZORNĚNÍ NA RIZIKA

​​​​​​​

Hledáte nejlepší cestu k pasivnímu příjmu a finanční svobodě?
Další kapitola e-booku Investice aneb... Cesta za finanční svobodou je tu pro Vás!​​​​​​​​​​​​0návštěv za poslední měsíc