Sepisujeme smlouvu:
​​​​​​​Kdy se nevyplatí šetřit?


Ilustrační obrázek


Na internetu najdete volně ke stažení nejrůznější smlouvy. Kupní smlouvy, rezervační smlouvy i další dokumenty nezbytné pro hladký průběh prodeje. V čem je ale háček? Tyto smlouvy často postrádají zásadní body či údaje a mohou vás dostat do nemalých potíží.

Doporučujeme vyhotovení smluv přenechat renomované realitní kanceláři, anebo právníkovi. Zkušený realitní makléř či právník pro vás připraví „neprůstřelnou smlouvu”, která vás bude maximálně chránit. 

Jaké smlouvy budete potřebovat?

  • Rezervační smlouva a finanční záloha
  • Smlouva o smlouvě budoucí kupní
  • Kupní smlouva a vklad do KN
  • Smlouva o advokátní úschově

Časté chyby ve smlouvách


Ve snaze ušetřit někteří majitelé nemovitostí stahují vzorové smlouvy z internetu a s nikým je dále nekonzultují. Stojí vám ale pár ušetřených korun za to? Vyhráno nemáte ani v případě, kdy vyhotovení smluv svěříte realitní kanceláři. Podvodné realitní kanceláře nezajímá vaše blaho. Jejich motivací je pouze tučná provize. Raději se proto obraťte vždy na renomovanou realitní kancelář, která smlouvu připraví vždy profesionálně a s maximálním ohledem na vaše zájmy. Díky tomu v budoucnu zabráníte možným komplikacím i finančním ztrátám.Správné nastavení podmínek kupní smlouvy vyžaduje zkušenosti a především znalosti legislativy. Proto je tak důležité připravit smlouvu ve spolupráci s odborníky. Vyhnete se zbytečným komplikacím a finančním ztrátám. Šetřit na tomto místě se rozhodně nevyplatí. Přijďte se poradit,  jak má vypadat správně sestavená kupní smlouva.

Chcete se dozvědět o prodeji nemovitosti více?
Další kapitola e-booku Prodej nemovitosti aneb... Udělejte nejlepší životní obchod je tu pro Vás!

​​​​​​​

0návštěv za poslední měsíc