Sen se stává skutečností​​​​​​​

Příprava nemovitosti

Celý nákupní proces s papírováním a všemi potřebnými převody máte úspěšně za sebou a Vy se konečně můžete pustit do zvelebování vlastní nemovitosti. Jestliže se hodláte pouštět do větších stavebních úprav, bude nutné opatřit si stavební povolení. Rovněž byste takový zásah do své nemovitosti měli nahlásit bance, která Vám poskytla úvěr a má na nemovitosti zástavní právo. Nahlédněte proto raději znovu do úvěrové smlouvy a smluvních podmínek, abyste předešli zbytečným komplikacím.Ilustrační obrázek


NASTĚHUJTE SE


Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Toto pořekadlo už dávno neplatí. Najměte si spolehlivou stěhovací službu, která vyřeší všechny starosti za vás. Využijte našich stěhovacích služeb, postaráme se o vše od bezpečného zabalení přes dovoz na místo určení až po složení u vás doma. 
Na závěr vás čeká ještě pár maličkostí. Nezapomeňte vyměnit zámek u vstupních dveří a uzavřít pojištění domácnosti, pokud jej ještě nemáte. Přihlaste se k pobytu na městském nebo obecním úřadu a zaplaťte poplatky za svoz odpadu. 

Přejeme vám mnoho štěstí při výběru vašeho nového domova, ve kterém prožijete šťastně a spokojeně spoustu let.

Pokud si nebudete vědět rady, poraďte se s našimi specialisty.
Rádi vám na cestě za splněným snem pomůžeme.​​​​​​​

0návštěv za poslední měsíc