PRODEJ NEMOVITOSTI
​​​​​​​aneb... Udělejte nejlepší životní obchod


Při prodeji nemovitosti jde o statisíce či milióny. Chybovat se v tomto případě opravdu nevyplatí. Nepodceňujte důkladnou přípravu a obchodní taktiku. Krok po kroku vás provedeme celým procesem prodeje. Buďte připraveni na všechny situace, které mohou při prodeji nastat. 

Vyhněte se mnoha chybám, které prodlužují samotný prodej nebo snižují prodejní cenu. Poradíme vám, jak připravit nemovitost k prodeji a jak jednat se zájemci o koupi. Odhalíme také nejčastější praktiky podvodníků a rady, jak se můžete bránit. 

Přiložené přílohy a odkazy nejen obohatí vaše znalosti, ušetří vám také čas a nezřídka i spoustu starostí. Po přečtení tohoto e-booku budete vědět, jak sepsat kupní smlouvu a vyhnout se nejčastějším přešlapům, které mohou vést ke krachu celého prodeje.OBSAH

1. PŘÍPRAVA NA PRODEJ NEMOVITOSTI: Štěstí přeje připraveným 
2. PRODEJ NEMOVITOSTI: Kde majitelé nejčastěji chybují? 
3. PRODEJ BEZ REALITNÍ KANCELÁŘE: Kdy můžete narazit? 
4. DOKUMENTACE: Jaké doklady budete potřebovat? 
5. KATASTR NEMOVITOSTÍ: Na co si dát pozor? 
6. JEDNÁME SE ZÁJEMCI: První kontakt 
7. PRAVIDLA VYJEDNÁVÁNÍ: Jak nejlépe zapůsobit? 
8. SEPISUJEME SMLOUVU: Kde se nevyplatí šetřit? 
9. VÝBĚR PRÁVNÍKA: Jak vybrat toho nejlepšího? 
10. PŘEVOD NEMOVITOSTI: Bezpečnost na prvním místě


Prohlášení

Veškeré informace zde uvedené jsou určeny výhradně k informačním a studijním účelům a neslouží v žádném případě jako konkrétní investiční či obchodní doporučení. Jakékoliv šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autora je zakázáno. 
​​​​​​​
Děkujeme za pochopení a respektování tohoto sdělení. Stažením tohoto materiálu souhlasíte a rozumíte, že jakékoli použití informací z tohoto materiálu a úspěchy či neúspěchy z toho plynoucí, jsou pouze ve Vašich rukách a autor za ně nenese žádnou zodpovědnost. 


Chcete se dozvědět o prodeji nemovitosti více?
První kapitola e-booku Prodej nemovitosti aneb... Udělejte nejlepší životní obchod je tu pro Vás!
​​​​​​​


 


​​​​​​​

0návštěv za poslední měsíc