Ilustrační obrázek

 

 

 

 

ZACHRAŇTE SVÉ

PENÍZE!

 

Zadejte svůj e-mail a získejte zkušenosti ​​​​​z 30leté praxe s nákupem bytů či domů

 

 

 

Řekli o mně / Reference

Ilustrační obrázek

Andrej Karafa

Vzácná ochota kdykoli pomoci, konzultovat, poradit a hlavně zrealizovat projekty, které již vyžadují znalost problematiky a zkušenost profesionálů.

Ilustrační obrázek

Ing. Zbyhněv Olszar

Problémy okolo oddlužení nemovitosti ohrožené exekucí bych nikomu nepřál. Oceňuji zejména profesionální a komplexní přístup.

Ilustrační obrázek

Bc. Tomáš Brodský

Hledal jsem pomoc týkající se pořízení investičního bytu. Díky přesným instrukcím jsem našel byt v dražbě za velice nízkou cenu.

Ilustrační obrázek

Iveta Sikorová

Pan Chowaniok mi pomohl vyřídit hypotéku a postaral se o všechny náležitosti související s koupí bytu v krásné vesničce.

Ilustrační obrázek

Jozef Sroka

Z ebooků jsem načerpal mnoho nových informací, jsou propojeny s aspekty úspěšného prodeje a nákupu nemovitostí, úspěšných investic.

Ilustrační obrázek

Václav Altera

Provedl nás celým procesem od výběru domu, vyjednáním nižší ceny, až po financování. Ceníme si zajištění dotací na rekonstrukci vyšší než 1mil.Kč. 

Ilustrační obrázek

Filip Bačík

V závislosti na odborné
poradenské a realitní službě se podařilo snížit jak cenu kupovaného domu, tak budoucí hypotéky.

Ilustrační obrázek

Mgr. Anna Górecka 

Pan Chowaniok je velmi oddaný své práci, trpělivě odpovídal na všechny naše dotazy, vždy byl připraven nám věnovat svůj čas. 

Více referencí... 

IVO CHOWANIOK

Podnikatel → Investor → Rentiér → Mentor
 

PODNIKATEL

Podnikatel mající průběžně podíly v mnoha firmách s různým zaměřením - strojírenství, stavebnictví, investiční služby, realitní služby a další. Zkušenosti získané řízením těchto firem, pořádáním mezinárodních stavebních výstav a zkušenosti z revitalizací firem klientů využívá ke strategickým rozhodnutím v oblasti investic. V současné době se nejvíce věnuje řízení holdingového uskupení APLU. 

INVESTOR

Na poli investic se pohybuje 30 let. Investuje zejména do cenných papírů, komodit, energetického průmyslu a investičních nemovitostí. Na vlastní pěst a „za své“ zobchodoval 56 nemovitostí s celkovou investicí 80 milionů korun. 

RENTIÉR

V roce 2010 dosáhl finanční svobody.  Aby zkušenosti a znalosti, které získal, nepřišly na zmar, rozhodl se podělit se o ně s ostatními.

MENTOR

Každý další obchod ho posunul dál. Učil se ze svých chyb. Dnes učí ostatní, jak je nedělat. Denně řeší složité záležitosti a sdílí své znalosti a zkušenosti s ostatními. Své klienty provádí celým realitním a investičním procesem. Ti tak čerpají nejen z jeho zkušeností, ale i z jeho osobní podpory. Po letech praxe na českém realitním trhu vypracoval fungující strategii investování do nemovitostí, díky které jeho klienti dosahují rekordních zisků. Zároveň pro ně zajišťuje ochranu majetku formou poradenství při založení a správě svěřenských fondů.

 

Pokud zrovna uvažujete o pořízení nového domu či bytu a máte strach, že něco opomenete, zadejte svůj email a stáhněte si e-book Nákup nemovitostí.

Získáte zkušenosti z 30leté praxe s nákupem realit. Realitní makléři i řemeslníci na mě často zkoušeli nejrůznější triky. Odhalím je v e-booku. 

 

0návštěv za poslední měsíc