Jak koupit, ale neprohloupit​​​​​​​


Zisky z pronájmu nemovitosti mohou představovat pravidelný a jistý příjem do budoucna.
Stabilní příjem v podobě nájemného může představovat cestu k finanční svobodě.
​​​​​​

Kvalita nemovitosti a umístění ve vhodné lokalitě je nejúčinnější prevencí proti výkyvům její ceny na trhu. Investice do nemovitosti k pronájmu se setkávají s některými dalšími typickými fenomény. Poklesy cen nájemného jsou běžným rizikem, avšak dochází k nim pouze u některých nemovitostí. Kdy je tedy možné takový všeobecný pokles cen nájemného očekávat?

Ne nadarmo se říká, 
že majitel nemovitosti bohatne ve spánku.

Především v období růstu prodejních cen nemovitostí. Je to právě obava z dalšího nárůstu cen bytů a domů, která vede zájemce o nové bydlení k zadlužení a nákupu nemovitosti za nevýhodnou cenu.

Nákup nemovitosti je strategické rozhodnutí, jehož úspěch závisí na tom, jak jste vybaveni potřebnými informacemi. Čím se tedy řídit?

Pořídit si nemovitost za účelem investice, tedy určenou k pronájmu, je aktuálně opravdu zajímavá příležitost. Investor si tak pořizuje reálný a hmatatelný majetek, přičemž investiční byt přináší výnos hned dvakrát - 1. zisk vyplývající z růstu kapitálu, 2. zisk z využívání nemovitosti neboli nájmu. Tímto příjmem navíc získává bonus v podobě „naspořené rezervy“ například na důchod.

A to není vše, máme pro Vás daleko více! Přečtěte si náš e-book  
NÁKUP NEMOVITOSTI aneb Jak nešlápnout při nákupu vedle?
​​​​​​​

Ilustrační obrázek


DO JAKÝCH BYTŮ SE VYPLATÍ INVESTOVAT? 


V zásadě jde o to koupit levný byt, který se podaří výhodně pronajmout a jehož cena do budoucna poroste.  Aby měla taková dlouhodobá investice smysl, měla by pronajímateli vynášet alespoň 5 % ročně. Pro další znásobení výnosu může investor navíc ještě financování „pákovat“ hypotečním úvěrem nebo rozložit finanční prostředky do více aktiv.

Podívejte se, jak to může vypadat v praxi, a přečtěte si naše případové studie

Základním předpokladem výhodné investice je znát hodnotu nemovitosti. Záleží taktéž na tom, za jakou cenu byt pořídíte, ale hlavně, za kolik jej dokážete pronajmout. Čím lepší poměr cena bytu, resp. splátka hypotečního úvěru vs. výše nájmu, tím více můžete vydělávat už teď.

Přijďte se poradit, jak ze svých úspor vytěžit maximum.
Rádi se o vaši investici postaráme.

PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ A UPOZORNĚNÍ NA RIZIKA

​​​​​​​

Hledáte nejlepší cestu k pasivnímu příjmu a finanční svobodě?
Další kapitola e-booku Investice aneb... Cesta za finanční svobodou je tu pro Vás!​​​​​​​

​​​​​​​

0návštěv za poslední měsíc