Investice královská
​​​​​​​investice do nemovitosti​​​​​​​

Aby investice znamenala zisk

Peníze uložené bezpečně doma ztrácejí na hodnotě každým dnem. Jsou ohroženy inflací a zároveň nevyužívají svého potenciálu. Ušlý zisk může být značný. Kam jinam ale peníze uložit, aby svůj potenciál naplnily?

„Pravidlo číslo jedna je nikdy neprodělat.
Pravidlo číslo dvě je nikdy nezapomenout na pravidlo číslo jedna“
(Warren Buffet)

Možnosti investování jsou téměř nekonečné. A kde končí, tam se vždy rozvíjí nový nápad, otevírá start-up, je učiněn objev nebo kompletován prototyp dalšího vynálezu. Existuje však pestré spektrum ověřených způsobů. Takových, se kterými mají dobří finanční specialisté léta zkušeností.

Ilustrační obrázek


INVESTICE ROZUMNÝCH

Mezi investičními příležitostmi mají nemovitosti zvláštní místo a jsou jednou z velmi oblíbených investic. A není divu. Nejdůležitějšími důvody proč tomu tak je, jsou stabilita výnosů a jejich pravidelnost. Proč ale právě nemovitost?

Nemovitosti představují značný potenciál a můžou být využity k vlastnímu bydlení, stejně tak jako k příjmům z nájemního bydlení, což představuje ochranu před znehodnocením úspor. Jedná se o statek, který je dlouhodobým nositelem a uchovatelem hodnoty. Výnosy z nemovitosti v dlouhodobém horizontu rostou a je tak možné se díky jejich vlastnictví stát rentiérem. Výhodou je, že je možné hodnotu nemovitosti ovlivnit např. vhodnou rekonstrukcí. 

PLÁNOVÁNÍ JE PRVNÍ KROK K INVESTICI 

Výběr kvalitní nemovitosti je spojen s řadou znalostí a vědomostí, především v oboru nemovitostí, stavebnictví, práva a marketingu. Dostatek informací a precizní kontrola stavitelů, developerů, vlastníků nemovitostí, zprostředkovatelů prodeje, důkladný průzkum dané nemovitosti a okolí, je nezbytnou součástí správného investičního rozhodnutí. Jedná se o značně časově i vědomostně náročný proces a zpravidla vyžaduje spolupráci množství specialistů. Čas, který před realizací strávíte přípravou se Vám mnohonásobně vrátí.

„Nejlepší investicí jsou nemovitosti.
A pak také to, co Vám dělá radost“
(Dana Bárová)

Ilustrační obrázek


Výnosy z investice ovlivňuje situace na trhu, umístění a kvalita samotné nemovitosti. Zhodnocení investice je dáno výnosy z nájmu a růstem tržní hodnoty nemovitosti. Tento růst je v jednotlivých lokalitách rozdílný, a rozdílný je i výnos z nájmu. Záleží tedy na tom, zda upřednostňujete výši výnosu z nájmu, nebo růst tržní hodnoty vašeho majetku. 

Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci, jsme vám k dispozici. Obraťte na našeho investičního specialistu.

PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ A UPOZORNĚNÍ NA RIZIKA


Hledáte nejlepší cestu k pasivnímu příjmu a finanční svobodě?
Další kapitola e-booku Investice aneb... Cesta za finanční svobodou je tu pro Vás!​​​​​​​

​​​​​​​

0návštěv za poslední měsíc