INVESTICE aneb...
​​​​​​​Cesta za finanční svobodou


OBSAH

PRVNÍ KROKY DO SVĚTA INVESTIC


Proč si vlastně nemůžete dovolit neinvestovat?
Investujte s rozmyslem
Sestavte portfolio sobě na míru
Správná strategie je klíčem k úspěchu

INVESTICE KRÁLOVSKÁ – INVESTICE DO NEMOVITOSTI


Aby investice znamenala zisk!
Investice rozumných
Proč investovat do nemovitostí?
Jak koupit, ale neprohloupit
Když zisk, tak maximální
Není zisku bez rizika
Smlouva, základ obchodu

NEKONEČNÝ SVĚT INVESTIC aneb Kam ještě investovat?


Cenné papíry
Zlato, stříbro, drahé kamení
A kam dál?


Prohlášení

Veškeré informace zde uvedené jsou určeny výhradně k informačním a studijním účelům a neslouží v žádném případě jako konkrétní investiční či obchodní doporučení. Jakékoliv šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autora je zakázáno. 
​​​​​​​
Děkujeme za pochopení a respektování tohoto sdělení. Stažením tohoto materiálu souhlasíte a rozumíte, že jakékoli použití informací z tohoto materiálu a úspěchy či neúspěchy z toho plynoucí, jsou pouze ve Vašich rukách a autor za ně nenese žádnou zodpovědnost.

PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ A UPOZORNĚNÍ NA RIZIKA

Neházíme Vás však do vody

Věříme, že máte talent a rádi s Vámi prodiskutujeme Vaše investiční plány. Obraťte se na nás se všemi, a především konkrétními otázkami, společně najdeme strategii, na kterou se již budete moci spolehnout!


Nejste dost bohatí na to, přicházet o peníze?

Kolik peněz máte doma? Kolik jich leží na účtech bez úroku? A kolik na spořicích účtech, ze kterých není možné zbohatnout? Peníze, které leží ladem, ztrácí hodnotu inflací a připravujete se také o zisk, který by jimi mohl být dosažen. Investice již dávno není věcí jen hrstky ekonomicky vzdělaných profesionálů. Možnosti investování se rozšiřují a stávají dostupnými. Existují konzervativní (bezpečné) i vysoce rizikové způsoby investování.

Peníze na běžných účtech a bankovních produktech s nízkým úrokem ztrácejí hodnotu každým dnem. Investice přináší výnos a chrání peníze před inflací. Vydělané peníze mohou být přilepšením k Vašim běžným příjmům, pomohou při zajištění rodiny, nebo mohou sloužit k využití ve stáří. Investování je především nástrojem k zajištění do budoucnosti a podílí se na zvýšení budoucích příjmů. Mohou přispět k vytvoření pasivního příjmu a vést až k finanční svobodě a nezávislosti. Ale to trochu předbíháme, pojďme se podívat na úplný začátek, na první kroky na cestě investora.


První kapitola e-booku Investice aneb... Cesta za finanční svobodou je tu pro Vás!

​​​​​​​
​​​​​​​

0návštěv za poslední měsíc