HYPOTÉKA aneb...
​​​​​​​co Vám v bance neřeknou

Pro většinu lidí představuje nákup domu nebo bytu největší rozhodnutí v životě, které může být jedním z nejdůležitějších a zároveň i poměrně stresujících okamžiků. Počítejte s tím, že bude potřeba obrnit se trpělivostí a připravit se na emoční vypětí. Rozhodně však nesmíte ztrácet pozitivní myšlení, které je nutné k tomu, abyste zdárně prošli tímto náročným procesem.

Začali jste tím nejlepším a to, že právě čtete tento e-book, který Vám pomůže zodpovědět základní otázky, naučí Vás orientaci v dané oblasti a připraví Vaše znalosti k tomu, aby se Váš sen stal skutečností!

Pojďme se tedy společně podívat na fakta.

OBSAH


1. Může být dluh dobrým sluhou nebo naopak špatným pánem? 

2. Zaostřeno na finance 

3. Co musíte znát při zřízení hypotéky? 

4. Jak můžete své bydlení financovat? 

5. Účel hypotéky 

6. Podmínky při vyřizování hypotéky 

7. Bonita je základ úspěchu

8. Úvěrová schopnost splácet 

9. Poplatky a zase poplatky 

10. Znáte své postavení při vyřizování hypotečního úvěru? 
​​​​​​​


Prohlášení

Veškeré informace zde uvedené jsou určeny výhradně k informačním a studijním účelům a neslouží v žádném případě jako konkrétní investiční či obchodní doporučení. Jakékoliv šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autora je zakázáno. 

Děkujeme za pochopení a respektování tohoto sdělení. Stažením tohoto materiálu souhlasíte a rozumíte, že jakékoli použití informací z tohoto materiálu a úspěchy či neúspěchy z toho plynoucí, jsou pouze ve Vašich rukách a autor za ně nenese žádnou zodpovědnost.


Chcete se dozvědět o financování nemovitosti více?
První kapitola e-booku Hypotéka aneb... Co Vám v bance neřeknou je tu pro Vás!
 

​​​​​​​

0návštěv za poslední měsíc