HYPOTÉKA

aneb
Co vám v bance neřeknou

A je to tu! 

E-book s názvem HYPOTÉKA právě putuje do vaší e-mailové schránky. Už brzy budete moci nahlédnout pod pokličku úvěrování a získat cenné rady a tipy, jak si poradit s výběrem nejvýhodnější hypotéky. 

Kam se může e-book zatoulat?


Pokud se e-book během několika málo minut neobjeví v doručené poště, nebuďte smutní. Pravděpodobně spadl do spamu nebo jiné složky ve vaší e-mailové schránce. 


Gmail – naše horké rady a tipy může Gmail uložit do složky „Promo akce“. Přesuňte e-mail z naší adresy info@aplu.cz do „Primární pošty“ a už vám žádné cenné informace neutečou.

Seznam.cz – všechna obchodní sdělení Seznam automaticky posílá do složky
„Hromadné“. Protože pro vás nemáme jen tak ledajaké sdělení, ale chytrý e-book zdarma, přesuňte náš e-mail z adresy info@aplu.cz do složky „Doručené“ a žádný už se nezatoulá.

Centrum.cz – Centrum obchodní sdělení automaticky ukládá do složky „Hromadné”. Přesuňte si e-mail z naší adresy info@aplu.cz do složky „Doručené” a robot už vás o žádný zajímavý e-book, článek či novinku nepřipraví. 

Hotmail, Yahoo – přidejte si náš e-mail info@aplu.cz do „Svých kontaktů“ a příště už nebudete muset pátrat jako Sherlock Holmes. Všechny rady a tipy vám přijdou do vaší složky „Doručené”.

Pojďme navázat přátelství!


Chceme být součástí vašeho životního příběhu. Staňte se našimi přáteli na  Facebooku a LinkedIn. Na sítích pro vás připravujeme novinky, rady a užitečné informace ze světa realit a financí, které mohou změnit i váš život.

Ovládací prvek Obrázek​​​​​​​

1268návštěv za poslední měsíc