DĚKUJEME

A je to tu! 

Děkujeme, že jste nám napsali.
Odpovíme vám dřív, než řeknete „INSTITUCIONALISMUS”.
Stačí už jen potvrdit Vaši e-mailovou adresu kliknutím na odkaz, který jsme Vám zaslali na e-mail.

E-mail už je u Vás!  

Kam se může odpověď zatoulat?


Pokud Vám naše odpověď během několika málo minut nepřistane v poštovní schránce, nebuďte smutní. Pravděpodobně spadla do spamu nebo jiné složky ve vaší e-mailové schránce.
​​​​​​​

Gmail – zprávy z naší e-mailové adresy info@aplu.cz může Gmail uložit do složky „Promo akce“. Stačí naši zprávu přesunout do „Primární pošty“ a už Vám žádné důležité informace neutečou.

Seznam.cz – všechna obchodní sdělení Seznam automaticky posílá do složky „Hromadné“. Protože Vám neposíláme ledajaké sdělení, ale odpovědi na Vaše palčivé otázky, přesuňte náš e-mail z adresy info@aplu.cz do složky „Doručené“ a žádný už se nezatoulá.

Centrum.cz – Centrum obchodní sdělení automaticky ukládá do složky „Hromadné”. Přesuňte si e-mail z naší adresy info@aplu.cz do složky „Doručené” a robot už Vás o žádnou napjatě očekávanou informaci nepřipraví.

Hotmail, Yahoo – přidejte si náš e-mail info@aplu.cz do „Svých kontaktů“ a příště už nebudete muset pátrat jako Sherlock Holmes. Všechny naše zprávy najdete ve složce „Doručené”.

Pojďme navázat přátelství!


Chceme být součástí vašeho životního příběhu. Staňte se našimi přáteli na  Facebooku a LinkedIn. Na sítích pro vás připravujeme novinky, rady a užitečné informace ze světa realit a financí, které mohou změnit i váš život.​​​​​​​

0návštěv za poslední měsíc