Váš průvodce
při prodeji nemovitosti

Prodej nemovitosti je náročná disciplína.
V realitní džungli zuří tvrdý konkurenční boj a soupeři jsou neúprosní.
Mějte po boku silného partnera, který vás krok po kroku provede celým procesem prodeje.

1.Pojďme na to!

Nejprve rádi poznáme vás i vaše potřeby. Když zjistíme vše potřebné, sestavíme prodejní plán, který bude přesně odpovídat vašim přáním. Vysvětlíme vám, jaké kroky bude potřeba dále podniknout a zajistíme profesionální odhad nemovitosti. Rádi pro vás připravíme profesionální strategii prodeje, která zahrnuje tržní analýzu, efektivní propagaci, home staging, foto staging a také video prohlídku.

2.Správná cena je důležitá

Správně nastavená cena je základem úspěšného prodeje. Pomůžeme vám se stanovením správné prodejní ceny. Vždy vycházíme z aktuální situace na trhu a požadavků, které nám zadáte. Naši specialisté připraví návrh ceny, konečné rozhodnutí však přenecháme vám.

3.Příprava nemovitosti

Víme, že je pro vás důležité získat z prodeje nemovitosti maximum financí. Díky našim specialistům na home staging můžeme zvýšit atraktivitu nemovitosti, a tím i prodejní cenu. Nechte svou nemovitost zazářit! Díky foto stagingu a promyšlené propagaci necháte konkurenci za zády a vaše nemovitost se v nabídce dlouho neohřeje. Rychle a bez zbytečných starostí.

4.Kvalitní fotografie

Vaše nemovitost si zaslouží perfektní prezentaci. Naši špičkoví fotografové si poradí s každým interiérem. Po ruce mají vždy profesionální techniku a hlavu plnou báječných nápadů.

5.Jedinečná prezentace

Moderní prezentace s video prohlídkou řekne více než tisíc slov. Nezapomínáme ani na 3D půdorysy, kvalitní střih a doprovodný komentář.

6.Propagace nemovitosti

Označením vaší nemovitosti reklamním bannerem nebo plachtou můžete urychlit prodej. Postaráme se o vytvoření propagačního banneru i šetrné umístění bez jakékoliv újmy na majetku.

7.Efektivní inzerce

80 % zájemců vyhledává nemovitost ke koupi na internetu. To už je pořádný důvod, proč si dát na kvalitní online inzerci záležet. Kreativní inzeráty, které zaujmou a řeknou všechny důležité informace, jsou naší specialitou. Prezentaci vaší nemovitosti vložíme do databází a na důležité realitní servery jako je Sreality.cz a reality.idnes.cz. Díky tomu budou fotografie nemovitosti, video i informace dostupné zájemcům o koupi v kteroukoliv denní i noční hodinu. Topování inzerce na těchto serverech 1x týdně (posouvání na přední příčky).

8.Prohlídky nemovitosti

Nemusíte se obávat dlouhých hodin strávených vyřizováním dotazů a sjednáváním schůzek. Naši makléři vše vyřídí za vás. Pravidelně vás budou informovat o průběhu prodeje i novém dění. Podle vašich časových možností zorganizují osobní prohlídky. Pokud nemovitost neobýváte, prohlídku mohou vyřídit i bez vaší účasti.

9.Prověření zájemců o koupi

Důvěřuj, ale prověřuj…ve světě realit to platí dvojnásob. Abychom Vás maximálně chránili, prověříme potenciální kupce v registrech dlužníků a jiných databázích.

10.Hypoteční úvěr (HÚ)

Poradíme vám v oblasti hypoték a pomůžeme vám vyřešit veškeré situace, které mohou při sjednání či čerpání úvěru nastat. Díky našemu hypotečnímu specialistovi máte vždy jistotu, že finance z prodeje nemovitosti obdržíte co nejdříve. Prověří finanční situaci kupujícího a jeho možnosti získat úvěr.

11.Právní servis

Důmyslná smlouva je základem úspěšného prodeje nemovitostí. Naši právníci pro vás připraví návrh kupní smlouvy, bezchybnou rezervační smlouvu s ohledem na složení rezervačního poplatku, kupní smlouvu, návrh na vklad nemovitosti do KN… zkrátka veškerou smluvní dokumentaci.

12.Úschova kupní ceny

Víme, kde budou vaše finance v bezpečí. V bance nebo u prověřeného notáře vám zajistíme bezpečnou úschovu kupní ceny. Nebo můžete využít služeb našeho právníka, který finance spolehlivě uschová až do převodu nemovitosti.

13.Stěhování bez starostí

Vrásky vám nemusí dělat ani stěhování. Rádi se postaráme o vše potřebné od zajištění obalového materiálu přes demontáž až po převoz a montáž nábytku ve vašem novém domově.

14.Předání nemovitosti

S naší podporou můžete počítat až do konce. Připravíme veškeré formuláře pro předání nemovitosti i převod energií a pomůžeme vám s jejich vyplněním. Postaráme se o to, aby prodej nemovitosti proběhl hladce a bez komplikací a budeme vám stát po boku až do konce prodeje. Připravíme veškeré předávací protokoly, formuláře i dokumenty. Společně zvládneme také převod energií na nového majitele. V čem se ještě na nás můžete spolehnout?

15.Oddlužení nemovitostí

Nenecháme vás na holičkách ani ve svízelných situacích, kdy vám hrozí exekuce nebo dražba nemovitosti. Pomohli jsme vyřešit spoustu podobných případů a poradíme si i s vaším.

16.Zprostředkování PENB

Zákon si žádá své. Při prodeji nemovitostí je potřeba doložit průkaz energetické náročnosti budovy (PENB). Rádi za vás vyřídíme i tuto povinnost. 

17.Jednání s katastrem nemovitostí

Zastoupíme vás při jednání na katastru nemovitostí a vyřídíme všechny potřebné náležitosti související s celým procesem prodeje (prohlášení vlastníka, nabývací titul, výpis listu vlastnictví, snímek katastrální mapy).

18.Inspekce nemovitostí

Pokud si to budete přát, zajistíme služby profesionálního inspektora nemovitostí a stavebně-technický dozor. Zpráva inspektora může být dobrým obchodním argumentem při vyjednávání o ceně nemovitosti.

Rádi byste po přečtení všech bodů měli někoho, kdo vám se vším pomůže?
Není vám něco jasné, nebo vás zajímá jen některý z bodů?

Napište nám!

0návštěv za poslední měsíc